Шахтар здобув розгромну перемогу над Львовом

iSport.ua,  30 липня 2021, 21:03
💬 0
👁 572

"Гірники" дотиснули команду Безсмертного і заробили три очки.

Донецький Шахтар на виїзді обіграв ФК Львів у матчі другого туру української Прем'єр-ліги. Поєдинок завершився з рахунком 3:0 на користь "гірників".

Перший тайм пройшов без голів. "Гірники" мали кілька непоганих можливостей відкрити рахунок, але до забитого м'яча справа так і не дійшла.

У другій половині зустрічі штурм на ворота Костика посилився, і за 17 хвилин до кінця основного часу "гірникам" все ж вдалося вийти вперед. Голом відзначився Лассіна Траоре.

На 85-й хвилині Дентіньо подвоїв перевагу своєї команди. А в доданий до другого тайму час остаточний рахунок встановив Педріньо.

Після цього матчу Шахтар набрав шість очок і піднявся на першу сходинку турнірної таблиці. Львів з одним балом розташувався на 10-му рядку.

ПФК Львів - Шахтар 0:3

Голи: Траоре, 73, Дентіньо, 85, Педріньо, 90 + 4

ПФК Львів: Костик - Бусько, Романчук (Крушинський, 77), Махмутович, Якимець - Брикнер (Хамелюк, 83) - Шина (Зозуля, 83), Політило (Ренан, 68), Чиряк, Ернест - Нич (Альваро, 67).

Шахтар: Трубін - Додо, Марлон, Матвієнко, Корнієнко (Тете, 64) - Маркос Антоніо, Степаненко - Тете (Марлос, 65), Алан Патрік (Педріні, 72), Соломон - Траоре (Дентіньо, 84).

Попередження: Ернест, Нич, Бусько - Тете, Корнієнко, Траоре.