iSport.ua,  26 серпня 2021, 21:26
💬 0
👁 355

Луганський клуб не зумів створити диво в матчі-відповіді.

У рамках матчу-відповіді плей-офф кваліфікації Зоря на своєму полі приймала Рапід. У першому поєдинку луганський колектив розгромно поступився австрійцям (0:3).

Матч-відповідь почався з активних дій луганської команди, але забити першим вдалося Рапіду. Грюлль вільно втік від Вернидуба і пробив точно під поперечину.

Поки Зоря оговтувалася - Рапід забив другий м'яч. Австрійці виконали кутовий, де Граймль відірвався від Хомченовського і пробив точно по воротах Шевченка.

Зоря включилася у гру в атаці, де Гладкий і Громов втратили кілька моментів. Рапід же був більш ефективнішим, створивши пару моментів, але всі вони завершилися порятунком Шевченка.

Перед свистком на перерву Зоря зуміла відіграти один м'яч. Гладкий точно пробив головою після подачі Булеці. Варто відзначити, що в українського форварда був невеликий офсайд, але системи VAR немає на відбіркових іграх.

Другий тайм почався з неприємного інциденту: Микита Шевченко опинився на газоні через травму. Мацапура вийшов замість нього. Підопічні Віктора Скрипника збільшили тиск в атаці. Спочатку свій момент мав Хомченовський, а потім Кочергін. Обидва удари з вигідних позицій виявилися неточними.

Рапід же грав від контратаки і зумів запресингували Зорю. Вернидуб помилився в обороні, чим скористався Кара. Разом з ним в атаку вибіг Фунтас, який і відправив м'яч у порожні ворота.

Відразу ж нападник Рапіда міг оформити дубль, але він не зумів влучити у порожні ворота після виходу Мацапури з воріт. Луганський клуб продовжив атакувати і мав шанс скоротити відставання. Кабаєв разом з Громовим вийшли на голкіпера гостей Гартлера, але пас першого виявився неточним. Артем все ж пробив по воротах, але його удар встиг відбити воротар.

Через кілька хвилин Зоря заробила пенальті. Шахаб нав'язав боротьбу Шику, який надалі сфолив. Сам же Шахаб і реалізував одинадцятиметровий удар. Буквально якась мить - і луганський клуб заробив ще пенальті через гру рукою. Цього разу Шахаб не зумів переграти Гартлера, який потягнув сильний удар іранця. До кінця поєдинку рахунок більше не змінився.

Колектив Віктора Скрипника так і не зумів створити диво і вийти у груповий етап Ліги Європи. Таким чином, "мужики" представлять Україну в Лізі конференцій.

Зоря - Рапід 2:3 (1:6)

Голи: Гладкий, 40, Шахаб, 86 (пен.) - Грюлль, 10, Граймль, 15, Фунтас, 68.

Зоря: Шевченко (Мацапура, 48) - Хомченовський, Вернидуб, Цвек, Жуніньо (Фаворов, 83) - Назарин (Граховац, 54) - Громов, Кочергін, Булеця (Кабаєв, 64) - Гладкий (Крістіан, 83), Аллах'яр (Шахаб, 63).

Рапід Відень: Гартлер - Стойкович, Граймль, Гофманн (Віммер, 67), Улльманн - Аразе (Шик, 30), Любічіч (Петрович, 66), Граховац (Шустер, 66), Грюлль - Фунтас, Кара (Кнасмюлльнер, 76).

Попередження: Аллах'яр, Кочергін, Вернидуб, Фаворов, Кабаєв - Аразе,

На 89-й хвилині Захеді Шахаб (Зоря) не забив пенальті (воротар).