Гол Роналду допоміг МЮ обіграти Вест Хем, Ярмоленко вийшов на заміну і заробив пенальті

iSport.ua,  19 вересня 2021, 18:07
💬 0
👁 1042

Команди видали чудовий матч і за моментами, і за голами.

Манчестер Юнайтед на виїзді здобув вольову перемогу над Вест Хемом у матчі п'ятого туру АПЛ. Фінальний свисток зафіксував перемогу манкуніанців з рахунком 2:1.

"Молотобійці" вийшли вперед на 30-й хвилині завдяки точному удару Саїда Бенрахма. Через п'ять хвилин форвард МЮ Кріштіану Роналду зрівняв рахунок в матчі.

У другому таймі команди посилили тиск на ворота один одного. Вдалішими були манкуніанці. На 89-й хвилині Джессі Лингард забив гол і встановив остаточний рахунок зустрічі - 2:1.

Вест Хем міг здобути нічию, якби Марк Нобл переграв Давіда Де Хеа з "точки". Однак іспанець успішно відбив пенальті, зароблений Андрієм Ярмоленком. Українець, до слова, почав матч на лавці запасних і з'явився на полі на 68-й хвилині.

Манчестер Юнайтед здобув третю поспіль перемогу в чемпіонаті і займає друге місце в таблиці (13 очок). Вест Хем - на восьмій сходинці з вісьмома балами в активі.

Вест Хем - Манчестер Юнайтед 1:2

Голи: Бенрахма, 30 - Роналду, 35, Лингард, 89.

Вест Хем: Фабіанскі - Цоуфал, Зума, Огбонна, Крессвелл - Соучек, Райс - Боуен (Нобл, 90 + 4), Бенрахма (Лансіні, 88), Форнальс - Влашич (Ярмоленко, 68).

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Ван-Біссака, Варан, Магуайр, Шоу - Мактоміней, Фред (Матіч, 88) - Грінвуд (Санчо, 73), Фернандеш, Погба (Лингард, 73) - Роналду.

На 90 + 5 хвилині Марк Нобл (Вест Хем) не реалізував пенальті (воротар)