Донбас закинув 12 шайб Білому Барсу в матчі УХЛ

iSport.ua,  20 вересня 2021, 21:00
💬 0
👁 90

Команда Микульчика зняла всі питання про переможця ще в першому періоді.

Донбас здобув розгромну перемогу над Білим Барсом у матчі другого туру регулярного чемпіонату УХЛ.

Зустріч пройшла у Краматорську і завершилася з рахунком 12:2.

Підопічні Павла Микульчика зняли всі питання про переможця ще в першому періоді, закинувши у ворота суперника п'ять шайб.

У другій 20-хвилинці Донбас засмутив Білий Барс ще чотирма шайбами. А третій період закінчився з рахунком 4:1.

Це друга перемога донецького клубу в нинішньому розіграші УХЛ. У першому турі чемпіонату Донбас здобув непросту перемогу над Соколом (5:4). Білий Барс на старті сезону програв Маріуполю (0:7).

Донбас - Білий Барс 12:2 (5:1, 4:0, 4:1)

Шайби: 1:0 Смерек (Морозов, Пересунько), 00:39; 2:0 Медведєв (Смерек, Туркін), 1:54; 2:1 Дахнівський (Брага, Ядловський, 5х3), 6:22; 3:1 Лялька (Желдак, Медведєв), 12:07; 4:1 Разумов (Морозов, Туркін), 15:11; 5:1 Медведєв (Смерек), 18:30; 6:1 Морозов (Даниленко, Пересунько, більш.), 23:22; 7:1 Буценко (Коренчук, Григор'єв, менш.), 25:32; 8:1 Желдак (Коренчук, Буценко), 29:06; 9:1 Коренчук (Буценко, Садовиков), 38:42; 10:0 Пангелов-Юлдашев (Лялька, Туркін, менш.), 40:48; 11:1 Разумов (Желдак, Даниленко, менш.), 42:53; 12:1 Туркін (Лялька, Медведєв), 44:48; 12:2 Козловський (Гребеник, Попережай, 5х3), 58:29.

Донбас: Воріс (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев - Соколовський, Григор'єв - Желдак, Смерек - Жульдіков, Ігнатенко; Медведєв - Туркін (А) - Лялька (А), Коренчук - Буценко - Садовиков, Морозов - Захаров (К) - Пересунько, Разумов - Кривошапкін - Даниленко.

Білий Барс: Сулима (Полгороднік - з 15:11); Кисельов - Гребеник (А), Грицюк - Дахнівський, Ядловський (А) - Собко, Будько - Козловський; Бородай - Собченко - Куцевич (К), Попережай - Брага - Тищенко, Качан - Удовиченко - Койда, Трошкін - Баглай.