iSport.ua,  20 вересня 2021, 23:59
💬 0
👁 252

Гол Араухо на останніх хвилинах врятував каталонців від ганебної поразки.

Барселона вдома розписала мирову із Гранадою в матчі п'ятого туру чемпіонату Іспанії. Поєдинок пройшов на Камп Ноу і завершився з рахунком 1:1.

Гранада забила першою. На другій хвилині зустрічі Домінгос Дуарте переправив м'яч у ворота після навісу із флангу.

Після цього каталонці неодноразово намагалися відновити паритет, однак м'яч просто не хотів залітати у ворота.

У компенсований до другого тайму час каталонці все ж зрівняли рахунок. Рональд Араухо увірвався до штрафного і завдав прицільного удару головою в центр воріт.

Барселона розташовується на сьомому рядку в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії (вісім очок). Гранада - 17-а (три бали).

Барселона - Гранада 1:1

Гол: Араухо, 90 - Дуарте, 2

Барселона: Тер Штеген, Дест, Араухо, Ерік Гарсія, Бальде (Мінгеса, 42), Серджіо Роберто (де Йонг, 46), Бускетс (Пуч, 74), де Йонг, Коутіньйо (Гаві, 60), Депа, Демір (Піке, 75).

Гранада: Луїш, Кіні, Дуарте, Абрам, Ескудеро (Нева, 46), Пуертас (Гоналон, 67), Мілья, Етек (Монторо, 30), Мончу, Моліна (Суарес, 67), Мачис.

Попередження: Монторо, Гоналон, Мінгеса, Луїш, Мончу, Араухо, Кіні, Бакка, Піке.