Рула Одд в напруженому матчі здолав Білий Барс

iSport.ua,  25 вересня 2021, 15:45
💬 0
👁 90

Харків'яни здобули непросту гостьову перемогу.

Харківський Рула Одд здобув перемогу над Білим Барсом у матчі третього туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги.

Поєдинок пройшов у Білій Церкві і завершився з рахунком 4:3 на користь гостей.

Рула Одд досить бадьоро почав зустріч і вже в першому періоді засмутив суперника двома без відповіді шайбами. Друга 20-хвилинка також залишилася за харків'янами.

У третьому періоді Білий Барс зміг переламати хід зустрічі і закинути у ворота суперника дві шайби, однак на більше господарів не вистачило.

Рула Одд займає четверте місце в таблиці УХЛ. Білий Барс розташовується на останній сходинці.

Білий Барс - Рула Одд 3:4 (0:2, 1:2, 2:0)

Шайби: 0:1 Бондаренко (Жигалов, менш.), 10:10; 0:2 Лапков (Сурсов), 11:26; 0:3 Бондаренко (Кіча, менш.), 25:51; 1:3 Бородай (Гребеник, Грабовецький, більш.), 32:00; 1:4 ресурсів (Єфімов, Желудков), 33:57; 2:4 Грабовецький (Бородай, Козловський), 51:47; 3:4 Попережай (Брага, більш.), 52:01;

Білий Барс: Полгороднік (Сулима); Гребеник (А) - Козловський, Дахнівський - Грицюк, Ядловський (А) - Будько, Собко - Кисельов; Грабовецький - Куцевич (К) - Бородай, Попережай - Брага - Удовиченко, Тищенко - Качан - Бойко, Койда - Собченко - Баглай.

Рула Одд: Шевчук (Петров); Ресурсів (А) - лапки, Бондаренко - Сарапульцев, Басков - Секирко (К), Абаджян - Пойманов; Єфімов - Желудков - Пугачов (А), Кіча - Жигалов - Канаплін, Олійник - Наливайко - Мельников, Гузенко - Шамардін - Сиротенко.