Реал розгромив Шахтар, забивши п'ять сухих голів

iSport.ua,  19 жовтня 2021, 23:55
💬 0
👁 431

"Гірники" зазнали великої поразки в матчі Ліги чемпіонів.

У матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів донецький Шахтар на своєму полі приймав мадридський Реал.

"Гірники" непогано розпочали зустріч, граючи досить інтенсивно, але небезпечних моментів не створювали. А ось "вершкові" кілька разів небезпечно атакували - хороший удар був у Крооса, але врятував Трубін, потім голкіпер впорався з потужним ударом Вінісіуса.

На це підопічні Де Дзербі відповіли хорошим виходом Соломона, але ізраїльтянин занадто далеко відпустив від себе м'яч, що дозволило Куртуа на виході вибити його подалі від своїх воріт.

Реал переміг Шахтар / Джерело: ФК Шахтар (Донецьк)

А потім шанс був у Тете - Соломон відпасував на Ісмаїлі, який зумів віддати в центр, але Менді вибив м'яч прямо з-під ніг Тете. Втім, навіть якби Тете забив, гол би не зарахували через офсайд в Ісмаїлі.

Рахунок був відкритий на 37-й хвилині зустрічі - Лукас Васкес навісив з правого флангу на Бензема, проте той навіть не зумів доторкнутися до м'яча - його випередив Кривцов, який перекинув м'яч через Трубіна у власні ворота - 0:1.

Найприкріше те, що якби м'яч все-таки дійшов до Бензема і той забив, гол би скасували через офсайд у француза. Але автогол Кривцова дозволив Реалу піти на перерву з мінімальною перевагою.

Реал переміг Шахтар / Джерело: ФК Шахтар (Донецьк)

На другий тайм "вершкові" вийшли в чудовому настрої і досить швидко подвоїли свою перевагу - на 51-й хвилині Додо невдало вкинув м'яч з-за бокової лінії прямо на ногу Бензема.

Француз розвинув атаку на лівому фланзі, віддав на Модрича, який у дотик вивів Вінісіуса один на один з Трубіним і Жуніор спокійно відправив м'яч у сітку - 0:2.

Через п'ять хвилин Вінісіус оформив дубль - він технічно розібрався з Додо і Майконом, потім прибрав Кривцова і відправив м'яч точно в ближню дев'ятку - 0:3. А ще через дев'ять хвилин Вінісіус зробив асист на Родріго, який метрів з 10-ти відправив м'яч під поперечину - 0:4.

Реал переміг Шахтар / Фото Віталія Клюєва

Тільки після четвертого пропущеного м'яча у Шахтаря з'явився дійсно небезпечний момент - Педріньйо вивів Фернандо на ударну позицію, і той зумів пробити, але Куртуа в неймовірному стрибку відбив. На добиванні був Марлос, але і з цим ударом впорався бельгійський голкіпер.

В останні 20 хвилин зустрічі Реал грав досить розслаблено, але при цьому практично не даючи "гірникам" шансів забити хоча б гол престижу. Навіть більше, мадридці ще й забили в компенсований час - Бензема залишили одного в штрафному, і він відправив м'яч у сітку після передачі від Асенсіо.

Реал переміг Шахтар / Фото Віталія Клюєва

Перед самим закінченням зустрічі близький до голу був Михайло Мудрик, але Куртуа вийшов з воріт і не дозволив суперникові його переграти. Фінальний свисток зафіксував переконливу перемогу Реалу з рахунком 5:0.

Після трьох турів Реал йде другим у групі D, зрівнявшись за балами з Шерифом (6 очок). Третім йде Інтер (4 бали), а Шахтар замикає квартет, маючи тільки одне очко.

У наступному турі "гірникам" знову доведеться зіграти з Реалом, тільки вже в Мадриді. Поєдинок відбудеться в середу, 3 листопада.

Шахтар - Реал Мадрид - 0:5

Голи: - Кривцов, 37 (АГ), Вінісіус, 51, 56, Родріго, 65, Бензема, 90+1.

Шахтар: Трубін - Додо, Марлон, Кривцов, Ісмаїлі (Корнієнко, 75) - Майкон, Патрік (Степаненко, 79) - Тете (Марлос, 46), Педріньйо, Соломон (Маркос Антоніо, 46) - Фернандо (Мудрик, 74).

Реал: Куртуа - Васкес, Мілітао (Вальєхо, 87), Алаба, Менді (Марсело, 69) - Модрич (Камавінга, 78), Каземіро, Кроос (Вальверде, 78) - Родріго (Асенсіо, 78), Бензема, Вінісіус.

Попередження: Маркос Антоніо (47).