Сидорчук: Динамо не змогло збити темп Барселони

Текст:  , 21 жовтня 2021, 14:30
💬 0
👁 62

Півзахисник киян також поскаржився, що є проблеми в лінії нападу, тому не змогли забити.

Динамо явно має проблеми в атаці, також не вистачає Артема Бєсєдіна. Саме тому в матчі з Барселоною кияни не змогли додати гостроти біля воріт суперника, заявив півзахисник Сергій Сидорчук. Крім того, вищим був рівень суперника.

"Ми знали, що Барселона почне гру добре. У нас було завдання не пропустити швидкий гол. Вони грали вдома і мали нуль очок після двох турів, тож було зрозуміло, що вони дуже серйозно налаштовувалися на дві гри з нами.

Було також зрозуміло, що вони починатимуть потужно. Ми хотіли дещо збити темп, трохи довше, ніж зазвичай, вводили м'яч, але в першому таймі не все змогли.

Ми завжди намагаємося розігрувати через голкіпера, усе залежить ще від того, як грає команда, від її рівня. Коли Барселона перелаштувалася в другому таймі, нам було полегше тримати м'яч. Власне, другий тайм був дещо кращим.

Загалом з Барселоною можна грати, але теж важко. Думаю, в домашній грі нам буде полегше, там, зрештою, і стіни допомагатимуть. Сподіваємося на домашній матч", - розповів Сидорчук офіційному сайту Динамо.

Нагадаємо, Динамо програло Барселоні (0:1) на Ноу Камп у третьому турі групового раунду Ліги чемпіонів.