УХЛ: Дніпро в неймовірному матчі переграло Білий Барс

iSport.ua,  21 жовтня 2021, 21:33
💬 0
👁 47

Дніпро здобуло "валідольну" перемогу над Білим Барсом в матчі 12-го туру регулярного чемпіонату УХЛ.

Зустріч пройшла в Херсоні і завершилася з рахунком 3:2. У першому періоді суперники створювали моменти, проте до взяття воріт справа так і не дійшла. Друга 20-хвилинка залишилася за Білим Барсом - шайби на рахунку Бородая і Дахновського.

У третьому періоді Дніпро повністю перехопило ініціативу і зрівняло рахунок в поєдинку, перевівши зустріч в овертайм. Перемогу херсонський команді приніс гол Целогородцева.

Це четверта перемога Дніпра в поточному сезоні УХЛ.

Дніпро - Білий Барс 3:2 ОТ (0:0, 0:2, 2:0, 1:0)

Шайби: 0:1 - 31:13 Бородай (Качан), 0:2 - 37:33 Дахновський (Грицюк), 1:2 - 47:57 Целогородцев (Хамматов, Алдамжаров), 2:2 - 56:19 Саврицький (Кирющенков, Дворник), 3:2 - 63:42 Целогородцев (Кирющенков, Ратушний)

Дніпро: Писаренко (Захарченко); Целогородцев - Алдамжаров - Хамматов, Саврицький - Ратушний, Кирющенков - Русаков - Дворник, Кардашов - Панков, Гринкевич - Булах - Тищенко, Кругляков - Будько, Кашевко - Дуюн, Філімонов

Білий Барс: Полгороднік (Сушак); Бородай - Качан - Куцевич, Дахновський - Грицюк, Поперажай - Удовиченко - Брага, Козловський - Гребеник, Койда - Грабовецький - Собченко, Собко - Кисельов, Мащенко