iSport.ua,  24 жовтня 2021, 19:17
💬 0
👁 595

Каталонцям не вдалося впоратися з мадридським клубом.

У матчі 10-го туру чемпіонату Іспанії відбулося Ель Класіко - каталонська Барселона на Камп Ноу приймала мадридський Реал.

Команди досить активно почали поєдинок, і господарі поля прагнули йти вперед, але практично не створювали небезпечних моментів. Каталонці пресингували і багато часу проводили на половині поля Реала, але результату від цих дій не було.

Поступово "вершкові" включилися в гру і стали частіше пробиратися до воріт Тер Штегена, і, в підсумку, гості відкрили рахунок на 32-й хвилині.

Реал обіграв Барселону на Камп Ноу / Джерело: Getty Images

Давид Алаба відібрав у суперника м'яч на своїй половині поля і рвонув вперед. Він відпасував на партнера, але продовжив йти вперед і залишився сам на лівому фланзі атаки, потім отримав пас від Родріго і потужно пробив у дальній кут - 0:1.

Каталонці могли швидко відігратися - через пару хвилин Піке виграв верхову боротьбу і завдав удар головою з 11-метрової точки, але не влучив. А в самому кінці тайму Фаті знайшов можливість пробити, але його удар був заблокований.

На другу половину зустрічі Куман вирішив випустити Коутиньо, і це відразу ж загострило атаку каталонців, але м'яч все одно не летів у ворота. Барселона намагалася пресингувати, однак здорово відігравали захисники Реала.

Гості також не сиділи в обороні і часто ловили суперника на контратаках. Шикарна можливість подвоїти перевагу Реала була у Менді, але Тер Штеген впорався з ударом Ферлана.

Трохи пізніше міг забивати Бензема, але знову голкіпер був на місці. Вийшовши на заміну Вальверде також був близький до голу, але відправив м'яч повз ворота.

Ближче до кінця зустрічі Куман випустив на поле Агуеро, і той ледь не відіграв гол - аргентинець відкрився під передачу верхом від Депая, але з близької відстані відправив м'яч над поперечиною.

У компенсований час "вершкові" все ж забили другий гол - Карвахаль почав контратаку своєї команди, підключився Васкес, який віддав на Асенсио, і Марко пробив у лівий нижній кут, але Тер Штеген відбив. На добиванні першим був Васкес - 0:2.

Перед самим фінальним свистком Барселона все ж забила "гол престижу" - Дест відправив м'яч у штрафну, і Агуеро переправив його в сітку, забивши дебютний м'яч за каталонців, - 1:2.

Ця перемога дозволила Реалу піднятися на першу сходинку в турнірній таблиці Ла Лізі, маючи в своєму активі 20 очок. Барселона йде дев'ятою з 15-ма балами.

У наступному турі каталонці зіграють на виїзді проти Райо Вальєкано, а Королівський клуб прийме Осасуну. Обидва поєдинки відбудуться в середу, 27 жовтня.

Барселона - Реал Мадрид - 1:2

Голи: Агуеро, 90 + 7 - Алаба, 32, Васкес, 90 + 3.

Барселона: Тер Штеген - Мінгеса (Коутіньйо, 46), Гарсія, Піке, Альба - Гаві (Л. Де Йонг, 85), Бускетс, Ф. Де Йонг (Роберто, 77) - Дест, Фаті (Агуеро, 74), Депа.

Реал Мадрид: Куртуа - Васкес, Мілітао, Алаба, Менді - Модріч, Каземіро, Кроос - Родріго (Вальверде, 72, Карвахаль, 90 + 2), Бензема, Вінісіус (Асенсио, 87).

Попередження: Піке (58) - Менді (80).