Ферстаппен переміг у США

Текст:  , 25 жовтня 2021, 10:58
💬 0
👁 342

Гонщик Ред Булл виграв черговий Гран-прі Формули-1 і відірвався в загальному заліку пілотів від Хемілтона.

Переможцем Гран-прі Формули-1 в США став пілот Ред Булл Макс Ферстаппен. Нідерландець стартував в техаському Остіні з поула і захистив його.

Другим став чемпіон Льюїс Хемілтон. Його Мерседес програв першому місцю 1,333 секунди і заробив бонусний бал за найкраще коло. Третє місце у ще одного представника Ред Булла Серхіо Переса.

Також в очках в Остіні фінішували: Шарль Леклер, Даніель Ріккардо, Валттері Боттас, Карлос Сайнс, Ландо Норріс, Юкі Цунода і Себастьян Феттель.

Зазначимо, після цієї перемоги Ферстапен зміцнив лідерство в чемпіонаті Формули-1 серед пілотів. Він набрав 287,5 очка і випереджає Хемілтона, який йде другим, на 12 балів.