УХЛ: Рулав Одд здобув впевнену перемогу над Білим Барсом

iSport.ua,  26 жовтня 2021, 22:30
💬 0
👁 34

Харків'яни закинули у ворота суперника чотири шайби, пропустивши двічі.

Рулав Одд обіграв Білий Барс у перенесеному матчі 24 туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги.

Зустріч відбулася у Харкові та завершилася з рахунком 4:2.

Першими забили гості - на 15-й хвилині першого періоду відзначився Владислав Брага. За підсумками другої 20-хвилинки харків'янам вдалося вийти вперед у рахунку - точні кидки на рахунку Жигалова та Бондаренка.

У третьому періоді Рулав довів поєдинок до кінця.

Рулав Одд - Білий Барс 4:2 (0:1; 2:0; 2:1)

Шайби: 0:1 Брага (Бородай), 14:12. 1:1 Жигалов (Рибницький, Басков – більш.), 31:02. 2:1 Бондаренко (Савенков, Єгоров), 33:02. 3:1 Басков (Сурсів, Бондаренко – більш.), 42:28. 4:1 Кисельов (Рибницький, Єгоров – менш.), 46:39. 4:2 Бородай (Дахновський, Качан), 55:41.

Рулав Одд: Петров (Шевчук); Лісников – Пугачов (А), Жигалов – Рибницький, Олександров – Канаплін, Фроленко – Шамардін; Кисельов – Савенков – Єгоров, Бондаренко – Сурсов (А) – Басков, Луговий – Секірко (К) – Єфімов, Кіча – Мельников – Гузенко.

Білий Барс: Майко (Півгородник); Дахновський – Грицюк, Козловський – Гребеник (А), Кисельов – Собко, Мащенко – Трошкін; Куцевич (К) – Качан – Бородай, Попережай – Брага – Удовиченко, Лісников – Андрющенко – Грабовецький, Стецюра – Собченко – Бойко.