Ворскла вийшла в 1/4 фіналу Кубка України

Текст:  , 27 жовтня 2021, 16:44
💬 0
👁 165

Підопічні Максимова здолали в гостях Верес із Рівного і стали другим чвертьфіналістом турніру.

Полтавська Ворскла вийшла в 1/4 фіналу Кубка України з футболу. Сьогодні підопічні Юрія Максимова впевнено обіграли Верес із Рівного.

Зустріч на стадіоні Авангард у Луцьку завершилася з рахунком 3:1 на користь номінальних гостей. У їхньому складі забивали Ібрахім Кане, Іван Пешич і Сергій Яворський. У господарів м'яч престижу на рахунку Михайла Сергійчука.

Відзначимо, що догравав цю зустріч Верес у меншості. На 70-й хвилині суддя вилучив з поля Віталія Дахновського.

Кубок України. 1/8 фіналу

Верес - Ворскла 1:3

Голи: Сергійчук, 90+2 (з пен.) – Кане, 21, Пешич, 67, Яворський, 83

Верес (стартовий склад): Кичак, С.Шестаков, Махнєв, Гончаренко, Немчанінов, Полялях, Петько, Дахновський, Гегедош, Г.Пасіч, Сергійчук

Ворскла (стартовий склад): Різник, Пердута, Тамм, Яворський, Челядін, Якубу, Пешич, Тілль, Кане, Степанюк, Рангел

Вилучення: Дахновський, 70