Буяльський: Для перемоги над Барселоною не вистачило успіху

Корреспондент.net,  3 листопада 2021, 13:16
💬 0
👁 71

Півзахисник Динамо розповів про свої враження від гри з каталонцями у Лізі чемпіонів.

Динамо боротиметься далі за вихід до плей-офф Ліги чемпіонів чи Ліги Європи. Навіть хай на це залишились лише теоретичні шанси. Про це заявив після гри із Барселоною півзахисник киян Віталій Буяльський.

За його словами, Динамо вийшло на поєдинок проти каталонців надто зацикленим на голах, а треба було виходити зі свіжою головою та думкою про набрані очки, тоді прийшов би і результат.

Також, на думку футболіста, у матчі на НСК Олімпійській команді елементарно не вистачило успіху.

"Напевно, не вистачило успіху, бо й моменти були, і добре в обороні грали, і вибігали в контратаки. Як сказав головний тренер, одним у грі щастить, а інші роблять висновки і рухаються далі".

Після першого тайму тренер у спокійному ритмі вніс деякі корективи, ми вийшли на другий тайм та робили те, про що нас просили. Але пропустили гол, десь не пощастило", - розповів Буяльський.

Нагадаємо, Барселона обіграла Динамо 1:0 у матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів у Києві. Єдиний гол на 70-й хвилині забив Ансу Фаті.

Після цього матчу каталонці піднялися на друге місце у турнірній таблиці, маючи в активі 6 очок. Динамо з одним балом - останні.

ТЕГИ: футбол Лига Чемпионов Барселона Динамо Киев Виталий Буяльский