iSport.ua,  6 листопада 2021, 19:00
💬 0
👁 924

Кияни зазнали несподіваної поразки.

У суботу, 6 листопада, у рамках 14-го туру УПЛ Динамо приймало Ворсклу. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 1:2.

Клуб із Полтави відзначився спочатку на 34-й хвилині зусиллями Рангеля, а вже на 74-й хвилині подвоїв перевагу з пенальті. Забитим м'ячем відзначився Тілль.

З 80-ї хвилини Ворскла перебувала у меншості, проте Динамо забракло часу на два м'ячі, зумівши лише скоротити відставання до мінімуму на 90+5 хвилині.

Динамо - Ворскла 1:2

Голи: Вітіньо, 90+5 – Рангел, 34, Тілль, 74 (пен.)

Динамо Київ: Бущан – Караваєв, Кендзера, Забарний, Тимчик – Сидорчук – Де Пена (Вітіньо, 55), Буяльський, Шапаренко, Циганков – Рамірес (Гармаш, 46).

Ворскла: Різник – Якубу (Кушніренко, 85), Яворський, Тамм, Пердута – Кані, Челядін (Кравчук, 68), Пуцлін, Тілль – Степанюк – Рангел (Амількар, 90).

Попередження: Забарний, 33, Сидорчук, 45+2 – Тамм, 18, Пуцлін, 31, Кравчук, 78, Кушніренко, 90+6

Вилучення: Кравчук, 80