Луческу: Динамо пощастило у матчі з Минаєм

iSport.ua,  27 листопада 2021, 16:55
💬 0
👁 456

Наставник киян розчарований грою своїх підопічних.

Головний тренер Динамо Мірча Луческу поділився думкою про перемогу над Минаєм (2:0).

За словами румунського фахівця, його команді пощастило здобути перемогу, адже кияни провалили другу половину зустрічі.

"Ми надто самовпевнено зіграли у першому таймі, розслаблені. Могли забити 3-4 голи - цього не зробили. У перерві я їм сказав, що буде зовсім інший футбол. Минай діятиме агресивніше, буде набагато складніше.

Вважаю, нам пощастило. Міг бути й інший результат. Минай створив кілька гарних моментів, вигравав єдиноборства, був агресивнішим, наполегливішим, більше бажав. Добре, що буде тиждень на підготовку до наступного матчу, бо не було пауз загалом у цих хлопців - збірна, ліга чемпіонів", - сказав Луческу в інтерв'ю телеканалам Футбол.