НБА: Лень та Михайлюк проводять різні матчі за свої клуби

Текст:  , 29 листопада 2021, 09:31
💬 0
👁 74

Зусиль українців не вистачило Сакраменто та Торонто для перемоги у Національній баскетбольній асоціації.

Представники України у НБА по-різному провели чергові матчі у Національній баскетбольній асоціації. Олексій Лень вийшов у стартовому складі гостьового поєдинку свого Сакраменто проти Мемфіса. Проте суттєво допомогти команді не зміг. За 6 хвилин і 37 секунд на майданчику він зробив лише один підбір і не набрав жодного очка. "Королі" програли 101:128.

Значно краще минулої ночі відіграв Святослав Михайлюк. Також вийшовши у старті Торонто на гру проти Бостона, українець зіграв 37 хвилин та 51 секунду. За цей час забивши 12 очок, назбиравши 8 підбирань і зробивши 2 передачі. Але для перемоги цього господарям було замало, канадці програли супернику 97:10.