Олімпіада-2022: Ройселанд виграє спринт, Джима - восьма

Текст:  , 11 лютого 2022, 13:41
💬 0
👁 172

Українка втратила шанси на медаль через один промах, допущений на вогневому рубежі.

Норвезька біатлоністка Марте Олсбю Ройселанд виграла олімпійський спринт у Пекіні. 31-річна спортсменка показала ідеальну стрільбу і більш ніж на 30 секунд випередила найближчу переслідувачку.

Ця медаль стала вже третьою для норвежки на Іграх у Пекіні - у складі збірної вона виграла золото у змішаній естафеті, а потім виборола бронзу в індивідуальних гонках.

Срібло дісталося представниці Швеції Ельвірі Карін Еберг. Бронза у досвідченої італійки Доретеї Вірер.

Зазначимо, що ці спортсменки також пройшли дистанцію, закривши при цьому всі мішені.

Марте Олсбю Ройселанд під час стрільби у спринтерських гонках / Джерело: Getty Images

Найкращою з українок стала Юлія Джима, яка не закрила одну ціль та фінішувала 8-ю.

Анастасія Меркушина, яка терміново прибула до Пекіна і вперше виступила на ОІ-2022, стала 24-ою. Біатлоністка допустила один промах, а її відставання становило 1 хвилину 47 секунд. Ще одна українка,

Ірина Петренко, допустила два промахи на лежанні, ставши 40-ю у підсумковому протоколі.

Юлія Джима фінішує у спринті / Джерело: Getty Images