Олімпіада-2022: українці не вийшли у фінал командного лижного спринту

Текст:  , 16 лютого 2022, 12:05
💬 0
👁 91

Українці показали лише дев'ятий результат у відбіркових змаганнях у класичному стилі в чоловіків.

Українські лижники Олексій Красовський та Руслан Перехода не змогли вийти у фінал командного лижного спринту у чоловіків.

У своєму півфіналі, де також виступили ОКР, Італія, Швеція, Швейцарія, Німеччина, США, Китай, Австрія, Латвії, Польща та Ісландія, вони фінішували на дев'ятому місці.

Руслан Перехода (у центі попереду) після фінішу / Джерело: Getty Images

Красовський та Перехода показали час 20:48.40, відставши при цьому від переможця Італії на 41.41 секунду.

У фінал пройшли чотири найкращі команди з кожного півфіналу, а також два лаки-лузери – команди, які показали найкращий результат із тих, хто не кваліфікувався у фінал.

ОІ-2022. Лижні гонки. Командний спринт. Півфінал 2

ОІ-2022. Лижні гонки. Командний спринт. Півфінал 1

Таким чином, у фінал змагань вийшли Італія, Швеція, Швейцарія та Австрія, Норвегія, Франція, Фінляндія, Канада, ОКР та США.