Олімпіада-2022: Росіянин виграв золото у лижному мас-старті

iSport.ua,  19 лютого 2022, 10:34
💬 0
👁 419

Росіянин завоював п'яту олімпійську нагороду на Іграх у Пекіні.

У суботу, 19 лютого, в рамках Олімпійських ігор-2022 у Національному центрі лижних перегонів у Чжанцзякоу (Китай) відбувся розіграш медалей у мас-старті вільним стилем у чоловіків (лижні перегони).

Перемогу здобув Олександр Большунов з команди ОКР. Із самого початку гонки він тримався у групі лідерів, потім вийшов уперед і тримався першим до фінішу.

Ця медаль стала п'ятою для російського лижника в Пекіні – раніше він завоював золото у скіатлоні та командній естафеті, срібло у класиці на 15 км та бронзу у командному спринті.

Медальний залік Олімпіади-2022

Другим у мас-старті став ще один спортсмен з ОКР Іван Якимушкін, який програв співвітчизнику 5,5 секунди. Це перша олімпійська медаль у кар'єрі 25-річного лижника.

Іван Якимушкін

Бронзова нагорода дісталася лижнику з Норвегії Сімену Хегстаду Крюгеру, який програв лідеру 7 секунд. Це перша медаль 28-річного спортсмена у Пекіні, але у його кар'єрі також були три медалі Олімпіади-2018 (золото у скіатлоні та естафеті, срібло у гонці на 15 км).

Сімен Хегстад Крюгер під час гонки

Варто сказати, що норвежець Йоханнес Клебо, якого також розглядали як претендента на перемогу, достроково припинив боротьбу в гонці. Він зійшов з дистанції перед позначкою 20 км, відстаючи від лідера на той момент більш ніж на хвилину.

Зазначимо, що Україна не була представлена у цій дисципліні.

Олімпіада-2022, Пекін

Лижні гонки

Чоловіки, мас-старт, 30 км

Варто сказати, що спортсмени подолали дистанцію 30 км при тому, що спочатку мали бігти 50 км. Незадовго до початку гонки дистанцію скоротили через сильний вітер і мороз.

Нагадаємо, на ISPORT можна ознайомитись зі списком усіх медалістів Олімпійських ігор-2022 у Пекіні.