Реал програв Челсі, але пробився до півфіналу Ліги чемпіонів

iSport.ua,  13 квітня 2022, 00:28
💬 0
👁 530

Челсі склав повноваження найкращої команди Європи.

У вівторок, 12 квітня, мадридський Реал прийняв лондонський Челсі у матчі-відповіді ¼ фіналу Ліги чемпіонів.

Після впевненої перемоги "вершкових" у Лондоні з рахунком 3:1 у фанатів не було сумнівів, що вони також спокійно виграють удома і без проблем пройдуть до півфіналу турніру.

Проте "сині" зробили сюрприз мадридському колективу і вже на 15-й хвилині зустрічі вийшли вперед. Від коліна Вернера м'яч відскочив у район 11-метрової позначки, де Мейсон Маунт уже відправив його в нижній кут.

Мейсон Маунт відкрив рахунок у матчі / Джерело: Getty Images

Команди продовжували запеклу боротьбу, але у першому таймі гості не зуміли зміцнити свою перевагу, а господарі не змогли відігратися. При цьому Челсі виглядав дуже впевненим і інтенсивно провів 45-хвилинку.

І вже на старті другої половини зустрічі підопічні Тухеля подвоїли свою перевагу - автор першого гола подав із кутового, і високий Антоніо Рюдігер влучно пробив головою у дальній нижній кут. Цей м'яч дозволив "синім" зрівняти рахунок у сумі двох зустрічей.

Через деякий час Челсі ще забиває, але після перегляду VAR арбітр цей м'яч скасував. Однак Челсі не зневірився і вже на 75-й хвилині відправив третій гол у ворота Куртуа - відзначився Тімо Вернер.

Антоніо Рюдігер забив у ворота Реала / Джерело: Getty Images

І ось, коли здавалося, що путівка до півфіналу практично у "синіх" у кишені, стався перший надлам. Анчелотті замінив Каземіро на Родріго, і це принесло свої плоди вже за дві хвилини.

Модріч віддав чудовий діагональний навіс на дальній кут воротарського, де Родріго переправив його в нижній кут. Завдяки відіграному одному м'ячу Реал зумів перевести гру в овертайми, щоб визначити півфіналіста турніру.

І на 96-й хвилині зустрічі "вершкові" забивають ще - герой першого поєдинку Карім Бензема замкнув головою подачу Вінісіуса Жуніора і зробив рахунок на табло 2:3.

Карім Бензема святкує гол / Джерело: Getty Images

Підопічні Тухеля до останньої хвилини мали кілька шансів забити як мінімум один м'яч, щоб досягти серії післяматчевих пенальті. Найприкріший момент був у Жоржіньйо - на останній хвилині італієць пробив ударом із розвороту, але не влучив у ближній кут воріт.

У підсумку фінальний свисток зафіксував перемогу Челсі у матчі з рахунком 3:2, проте цього не вистачило лондонцям для того, щоб вийти у півфінал турніру.

Таким чином, "сині" склали повноваження найкращої команди Європи, а Реал у півфіналі зустрінеться з переможцем пари Манчестер Сіті - Атлетіко.