Баскетбольні змагання в Україні завершили достроково

Текст:  , 2 червня 2022, 17:23
💬 0
👁 545

Чемпіонати не продовжать через військове вторгнення кремлівських військ, що не припиняється.

Сезон ще одного спортивного змагання в Україні вирішили завершити достроково. Федерація баскетболу України трималася до останнього, проте таки змушена була ухвалити рішення про завершення Суперліги сезону 2021/22. Про це повідомляє офіційний сайт організації.

Турнірну таблицю зафіксували на 24 лютого цього року. При цьому, за прикладом футбольних змагань, чемпіонів та призерів змагань не визначатимуть і не нагороджуватимуть. Кубок України з баскетболу також вирішено завершити достроково.

Таким чином, на першому місці в Суперлізі фінішував Прометей, другим став Будівельник, на третій позиції Київ-Баскет.