Фани Лехії влаштували масову бійку у матчі Ліги конференцій

Текст:  , 8 липня 2022, 13:22
💬 0
👁 1239

Єврокубковий матч було зупинено на 40 хвилин через побоїще, яке відбувалося на трибунах.

Польській Лехії із Гданська загрожує серйозне покарання від УЄФА через вболівальників. Справа в тому, що фанати польського клубу влаштували масове побоїще на трибунах. Сталося це 7 липня, під час першого відбірного раунду Ліги конференцій, у якому господарі приймали Академію Пандєв із Північної Македонії.

За даними Gol24.pl, все почалося з бійки в пабі, після чого заворушення перенеслися на стадіон. У результаті, вже на 8-й хвилині гру було зупинено. У бійці брали участь кілька десятків глядачів – хулігани та ультрас Лехії.

Пристрасті вщухли лише через 40 хвилин, завдяки втручанню в ситуацію поліції, після чого команди змогли продовжити гру. Внаслідок цього Лехія розгромила суперника 4:1, але тепер клубу загрожують серйозні санкції. За те, що сталося, УЄФА може накласти на команду фінансовий штраф, а також закрити трибуни на наступні поєдинки.

У Лехії вже засудили дії фанатів, назвавши їх безвідповідальними, та відкрили внутрішнє розслідування цього інциденту.

"Багато людей працювало багато тижнів, щоб сьогодні вболівальники могли побачити з трибун перший за кілька років матч та перемогу Лехії у єврокубках.

На жаль, ми стали свідками неприйнятної поведінки. Служби вже вжили заходів, забезпечений моніторинг, а перший із винних встановлено та затримано. Ми не знаємо, чим закінчиться ця ситуація для клубу", - йдеться в офіційній заяві клубу.