Трубін: Як і наші воїни, ми хочемо подарувати нашим людям радість та посмішку

Текст:  , 11 жовтня 2022, 11:56
💬 0
👁 448

Воротар донецького Шахтаря поділився своїми очікуваннями від матчу групового раунду Ліги чемпіонів проти Реала.

Донецький Шахтар намагатиметься на 90 хвилин забути про ситуацію в Україні та сконцентруватися на поєдинку Ліги чемпіонів, щоб досягти необхідного результату з Реалом. Про це на передматчевій прес-конференції заявив голкіпер "гірників" Анатолій Трубін.

За словами воротаря, матчі Ліги чемпіонів допомагають українцям забути про російське вторгнення, і футболісти спробують подарувати вболівальникам посмішку.

"Останні новини дуже сумні для всіх нас, для всіх українців. Але нам треба бути сильними і показати всьому світу, що українці - сильний народ. Потрібно завтра вийти і максимально сконцентруватися на матчі. Останні події не повинні бути відмазкою, оскільки це Ліга чемпіонів і тут потрібно викладатися не так на 100 відсотків, але в 1000.

Я сам родом із Донецька і був на багатьох матчах Шахтаря у Донецьку. Вважаю, якби ми грали в Донецьку, то ми мали б набагато більше шансів, адже підтримка вболівальників та атмосфера на Донбас Арені - це інший рівень. Я дуже сумую за цим. Згоден з Містером, що ми переможемо і якнайшвидше гратимемо на Донбас Арені матчі Ліги чемпіонів. І всім це буде свято.

Звичайно, зараз важко сфокусуватися, але, вважаю, ми зліплені з такого тіста, що нам не можна сидіти склавши руки і думати про погане. Ми маємо бути однією командою, яка буде сильно мотивованою та сфокусованою на максимум. Як уже казав Містер, 90 хвилин Ліги чемпіонів допомагають уболівальникам в Україні забути про всі проблеми. Як і наші воїни, ми намагатимемося робити все, щоб подарувати нашим людям радість та посмішку. Хоч на 90 хвилин люди можуть забути про все, що зараз відбувається, і зосередитися лише на футболі. Футбол - гра, яку всі люблять, він дарує позитивні емоції.

Завтра буде зовсім інша гра, тому що до матчу-відповіді ми краще підготувалися. Ми знаємо, що можемо грати краще навіть проти таких команд як Реал. Як зазначив Містер, нам потрібно більше хоробрості, потрібно грати у свою гру та бути Шахтарем. Якщо будуть моменти, коли мені доведеться виручити команду - це те, що я маю робити. Кожен має свою роль на футбольному полі і кожен має її виконувати на найвищому рівні. Потрібно зіграти ідеально, якщо хочеш перемогти Реал", - наводить слова Трубіна офіційний сайт Шахтаря.

Нагадаємо, що матч четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів Шахтар - Реал відбудеться сьогодні, 11 жовтня, у Варшаві. Стартовий свисток у поєдинку прозвучить о 22:00 за київським часом.

Раніше головний тренер "гірників" Ігор Йовічевіч пообіцяв, що Шахтар битиметься за очки у матчі з Реалом.

ТЕГИ: Лига Чемпионов Реал Мадрид пресс-конференция Шахтер Донецк