ЧС-2022: Камерун та Сербія видали гольову феєрію

Текст:  , 28 листопада 2022, 14:02
💬 0
👁 1921

У матчі групи G глядачі побачили багато голів, але переможця команди так і не визначили.

Надголовим вийшов черговий матч на чемпіонаті світу з футболу у Катарі. У поєдинку групи G Камерун - Сербія глядачі стали свідками справжньої гольової феєрії.

Рахунок відкрили африканці, у середині першого тайму відзначився Кастеллетто. Однак ще до перерви європейці змогли вийти вперед зусиллями Павловича та Мілінковіча-Савича. А коли на початку другого тайму Мітрович довів рахунок до 3:1 на користь Сербії, здавалося, що переможця в поєдинку вже визначено.

Але Камерун здаватися не збирався, і вже за 13 хвилин рахунок був рівним. З різницею лише у три хвилини відзначилися Абубакар та Чупо-Мотинг.

У підсумку фінальний свисток зафіксував надрезультативну нічию команд 3:3.