НХЛ: Бостон поступився, Вегас громить Чикаго

Текст:  , 16 грудня 2022, 10:29
💬 0
👁 206

У Національній хокейній лізі минулої ночі було зіграно 12 матчів регулярного чемпіонату.

Анахайм більше не є головним аутсайдером регулярного чемпіонату НХЛ. Минулої ночі "качки" здолали на виїзді Монреаль 5:2 та залишили дно турнірної таблиці.

А опустився на найнеприємніше місце Чикаго. "Чорні яструби" знову програли, цього разу вдома Вегасу 1:4. Ця поразка стала для господарів 13 в останніх 14 матчах.

Також відзначимо домашню поразку лідера чемпіонату - Бостона, від Лос-Анджелеса. Господарі впевнено вели після двох періодів 2:0, проте "королі" змогли відіграти відставання, перевели гру в овертайм, де й вирвали перемогу 3:2.