Українець Потєря здобув перемогу в UFC над колишнім чемпіоном

iSport.ua,  22 січня 2023, 04:50
💬 0
👁 3220

Ігор Потєря провів другий бій у UFC.

У рамках чергового шоу головного ММА-промоушена у світі UFC 283 відбувся поєдинок за участю українця Ігоря Потєрі (19-3).

Суперником 26-річного бійця став легендарний колишній чемпіон Pride та UFC – бразилець Мауріс Руа (27-13-1), який виступав сьогодні перед рідними вболівальниками, а цей поєдинок став для нього останнім у кар'єрі.

Стартували бійці дуже спокійно, придивляючись один до одного, але, коли таймер пройшов одну хвилину, Руа добре влучив по обличчю українця, але Потєря втримався і продовжив бій. У першому раунді 41-річний бразилець в одному з моментів втратив рівновагу, але сітка допомогла йому втриматися на ногах.

А за хвилину до кінця першого раунду Потєря потрапив по "Сегуну" правим бічним, після чого пішов "добивати" Руа і змусив рефері зупинити бій. Таким чином, український боєць здобув першу перемогу у рамках UFC. Після офіційного оголошення результатів Потеря на знак пошани ста перед суперником на коліна і подякував йому за бій.