Йовічевіч: Повернутися до Роттердама, де все починалося, – це знак

iSport.ua,  15 березня 2023, 20:44
💬 0
👁 1464

Наставник "гірників "Ігор Йовічевич висловився про протистояння з Фейєноордом у Лізі Європи.

Головний тренер Шахтаря Ігор Йовічевич поділився очікуваннями від матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи проти Фейєноорда (перша гра - 1:1).

За словами фахівця, команда має запас, який завтра треба показати.

"Морально команда точно готова до такого рівня змагань. Ми знаємо рівень матчу, після зустрічі у Варшаві зробили певні корективи. Перша гра вийшла важкою, але сподіваємось, що тоді ми не показали свій найкращий футбол.

Думаю, у нас є запас потенціалу для свого найкращого футболу. Завтра битимемося з першої до останньої хвилини. Є добрий колектив, який неодноразово показував себе добре у матчах, де не був фаворитом. Ми приїхали виграти матч, проте це буде дуже важко зробити, адже на стадіоні Фейєноорда завжди фантастична публіка та атмосфера, але ми готові”.

Читай також: Фейєнорд - Шахтар: прогноз на матч 16.03.2023 Ліги Європи

Йовічевіч висловився про те, що свою першу гру з Шахтарем провів саме в Роттердамі.

Вчора було рівно вісім місяців з першого дня збору. Продовжується подорож, побудова нового колективу та фундамент нового проекту. Вже є міцний фундамент та світле майбутнє, хоча ми лише на початку становлення. Першого року показали, що тут гравці з характером і вони можуть йти до найвищих цілей – Ліги чемпіонів та Ліги Європи

Ми вже грали з Лейпцигом за вихід до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, зараз граємо за вихід до чвертьфіналу Ліги Європи – це добрий знак як для першого сезону.

Повернутися до Роттердама, де все починалося, – це знак, можливо. Після матчу буде зрозуміло, хороший чи ні, але віримо, що все має бути добре. Футболісти мають зрозуміти, що завтра треба провести найкращу гру в кар'єрі".

Наставник Шахтаря висловився про можливу серію пенальті у протистоянні з Фейєноордом.

"Пенальті – це лотерея, спокій та впевненість, що ти відіб'єш чи заб'єш. Якщо це вдалося зробити кілька разів на тренуванні, це ще нічого не означає. Все відбувається миттєво. Тоді в Ренні ми забили гол на останніх хвилинах і мали над суперником психологічне перевагу.

Пенальті – момент психології, твої тренування вчора не означають, що ти краще виконаєш сьогодні одинадцятиметровий. Вся справа у спокої та впевненості", - зазначив Йовічевич.

Нагадаємо, на ISPORT.ua буде доступна онлайн-трансляція матчу, яка буде доступна завтра, 16 березня, о 19:45 за Києвом.