НБА плей-оф: Нью-Йорк подвоює перевагу в серії

Корреспондент.net,  9 травня 2024, 09:36
💬 0
👁 321

В Національній баскетбольній асоціації було зіграно один чвертьфінальний поєдинок турніру.

Нью-Йорк виграв в Індіани і другий домашній матч чвертьфіналу плей-оф НБА. На відміну від першої гри, цього разу господарі мали менше проблем із суперником.

Найбільше у складі Нікс постарався їх лідер Джейлен Брансон. У другій половині матчу він набрав 24 із 29 своїх очок та допоміг своїй команді здобути перемогу з рахунком 130:121.

Тепер команди переїдуть до Індіанаполіса, де 11 травня відбудеться третій матч серії.

НБА. Плей-оф. 9 травня

Нью-Йорк - Індіана 130:121 (36:36, 27:37, 36:18, 31:30)

Нью-Йорк: Брансон (29 + 3 перехоплення), Анунобі (28), ДиВинченцо (28 + 6 підбирань), Гарт (19 + 15 підбирань + 7 передач + 5 втрат), Гартенштайн (14 + 12 підбирань + 8 передач) - старт; Ачіува (8), Макбрайд (4), Беркс (0).

Індіана: Галібертон (34 + 6 підбирань + 9 передач + 3 перехоплення), Нембхард (15), Сіакам (14 + 9 підбирань), Несміт (6), Тернер (6 + 7 підбирань) - старт; Топпін (20), Шеппард (11), МакКоннелл (10 + 12 передач), Джексон (5).

Рахунок у серії: 2-0

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp