Реал розбив Алавес, Жирона програла Вільярреалу

Текст:  , 15 травня 2024, 09:35
💬 0
👁 1095

Лідери чемпіонату Іспанії з футболу по-різному провели поєдинки 36 туру першості.

Реал знову обійшовся без Андрія Луніна у грі чемпіонату Іспанії. У матчі 36 туру мадридський клуб приймав на своєму полі Алавес і розгромив суперника.

Місце у воротах тренерський штаб господарів вчергове довірив Тібо Куртуа. Бельгієць не пропустив, а його партнери відзначились у воротах суперника п'ять разів.

В першому таймі відзначився Джуд Беллінгем, після нього забивали Вінісіус Жуніор та Феде Вальверде. В другій половині підопічні Карло Анчелотті відзначились ще двічі зусиллями того ж таки Вінісіуса та Арди Гюлера.

Ла Ліга. 36 тур. 14 травня

Реал Мадрид - Алавес 5:0

Голи: Беллінгем, 10, Вінісіус, 27, 70, Вальверде, 45+1, Гюлер, 81

Тим часом Жирона не змогла перемогти у 36 турі. Каталонці на своєму полі приймали Вільярреал і мінімально поступились 0:1.

У другому таймі господарі намагаючись забити гол, пропустили стрімку контратаку від гравців "жовтої субмарини", яка завершилась точним ударом Бертрана Траоре.

Жирона - Вільярреал 0:1

Гол: Траоре, 59

xG:1.42 - 0.68

Удари: 22 - 11

Удари в площину воріт: 5 - 3

Володіння м'ячем:65% - 35%

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp