Челсі переміг Брайтон, але втратив Мудрика

Корреспондент.net,  16 травня 2024, 09:10
💬 0
👁 2049

Лондонський клуб переміг суперника у перенесеному матчі 34 туру англійської Прем'єр-ліги.

Челсі майже врятував провальний для себе сезон в АПЛ. Лондонський клуб піднявся на шосте місце турнірної таблиці АПЛ, яке дає наступного року право виступити у Лізі конференцій.

Сталося це після гостьової перемоги "синіх" над Брайтоном у перенесеному матчі 34 туру чемпіонату. І далася важкою ціною - втратою Михайла Мудрика.

Українець зазнав ушкодження наприкінці першого тайму. У нього підозра на струс мозку. На той час гості вже вели в рахунку після голу Палмера.

Після перерви Челсі подвоїв перевагу. Нкунку, який замінив Мудрика, реалізував свій момент. Господарі змогли забити м'яч престижу вже у доданий арбітром час, Велбек відіграв один м'яч.

Фоли: 13 - 14

Своєму можливому виходу до єврокубків Челсі має завдячувати Манчестер Юнайтед. Манкуніанці у перенесеному матчі 34 туру здолали вдома Ньюкасл - головного конкурента Челсі за шосте місце. 3:2 - на користь "червоних дияволів".

Манчестер Юнайтед - Ньюкасл 3:2

Голи: Майну, 31, Діалло, 57, Хойлунд, 84 - Гордон, 49, Гол, 90+2

Очікувані голи (xG): 1.27 – 1.97

Володіння м'ячем: 44% – 56%

Удари: 16 - 21

Удари у ворота: 8 - 8

Фоли: 16 - 8

Кутові: 8 - 9

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp