Алькарас з рекордом виграв Ролан Гаррос

Корреспондент.net,  10 червня 2024, 09:10
💬 0
👁 2528

Іспанський тенісист втретє в кар'єрі став переможцем тенісного турніру серії Grand Slam.

Карлос Алькарас - переможець Відкритого чемпіонату Франції 2024 з тенісу в одиночному чоловічому розряді. У вирішальному поєдинку молодий іспанець у важкому п'ятисетовому поєдинку здолав німця Александра Звєрєва.

Це була десята зустріч тенісистів. Карлос зрівняв рахунок. Таким чином Алькарас виграв усі три фінали на рівні турнірів Grand Slam, у яких брав участь. У 2022 році Карлос став чемпіоном на US Open, а минулого сезону взяв титул на Вімблдоні.

Окрім того 21-річний іспанець встановив історичне досягнення, ставши наймолодшим гравцем, якому вдалося виграти трофей на мейджорі на всіх трьох покриттях: хард, трава та ґрунт.

Ролан Гаррос. Фінал. 9 червня

Александр Звєрєв (Німеччина) - Карлос Алькарас (Іспанія) - 3:6, 6:2, 7:5, 1:6, 2:6

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp