Формула-1: Гран-прі Канади виграв Ферстаппен

Корреспондент.net,  10 червня 2024, 09:36
💬 0
👁 1082

Діючому чемпіону з автоперегонів Формула-1 не було рівних на автодромі імені Жиля Вільнева.

Макс Ферстаппен збільший свій відрив від конкурентів у чемпіонаті Формули-1 2024 року. Пілот Ред Булл виграв дев'ятий етап, який пройшов у канадському Монреалі на автодромі імені Жиля Вільнева.

Слідом за нідерландцем, який виграв свою шосту гонку у сезоні, на гран-прі Канади фінішували Ландо Норріс із МакЛарен та володар поулу Джорддж Расселл із Мерседес.

Зазначимо, що невдалу гонку провели пілоти Феррарі. Шарль Леклер мав проблеми з мотором і зійшов на 43-му колі. Скудерія на середині дистанції раптом вирішила поміняти Леклеру шини на сліки якраз перед тим, як дощ посилився. За два кола Шарль знову поїхав на піт за проміжною гумою. У результаті команда достроково закінчила муки гонщика.

Доля гонки вирішилася на 48-му колі, коли Норріс поїхав на піт. І хоча він виїхав перед Ферстаппеном, Ландо був обережний, виїжджаючи на мокрій частині траси. У результаті Макс легко вийшов на перше місце.

Додатковий бал за найшвидше коло отримав Льюїс Гемілтон, який фінішував четвертим - його найкращий результат цього сезону.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp