Ламін Ямаль встановив одразу кілька рекордів Євро

Корреспондент.net,  1 липня 2024, 12:26
💬 0
👁 2623

Юний іспанський футболіст надовго запам'ятає чвертьфінальний матч чемпіонату Європи проти Грузії.

Ламін Ямаль продовжує переписувати книгу рекордів чемпіонатів Європи з футболу. Юний вінгер Барселони, який цими днями захищає кольори збірної Іспанії на полях у Німеччини, встановив одразу кілька досягнень минулого вечора.

Зазначимо, що іспанці зустрічалися з командою Грузії і легко перемогли суперника 4:1.

Ламін Ямаль вийшов на цей матч у стартовому складі "фурії рохи" у віці 16 років та 351 днів. Він став наймолодшим гравцем в історії плей-оф чемпіонатів Європи.

На старті другого тайму Ямаль також віддав асист на Фабіана Руїса, тож, став наймолодшим автором гольового пасу в плей-оф континентального форуму.

Таким чином юний вінгер Барселони також повторив досягнення Кріштіану Роналду, ставши першим з 2004 року тинейджером, який зробив два асиста на чемпіонаті Європи. Раніше Ямаль відзначився результативною передачею на партнера у грі групового раунду проти Хорватії.

Нагадаємо, раніше збірна України не змогла обіграти Бельгію і залишила Євро-2024.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp