Роналду встановив антирекорд в історії футболу

Текст:  , 2 липня 2024, 11:20
💬 0
👁 25423

Легендарний португальський футболіст дуже погано пробиває пенальті на великих турнірах.

Кріштіану Роналду знову увійшов в історію футболу, утім тепер ставши антигероєм. Нагадаємо, збірна Португалії разом з Роналду здолала Словенію і вийшла до чвертьфіналу Євро-2024.

Утім сам легендарний футболіст відзначився у цій грі неприємним досягненням.

У додатковий час Кріштіану мав чудову нагоду відкрити рахунок, але не забив пенальті на 105-й хвилині. Удар форвард відбив голкіпер Словенії Ян Облак.

Таким чином Роналду став першим футболістом, який двічі не зумів забити з пенальті у фінальній частині чемпіонату Європи.

Уперше він промахнувся з точки 2016 року, коли в грі проти Австрії влучив у каркас воріт. Поєдинок тоді закінчився внічию - 0:0.

Також, за інформацією Sofascore, Роналду став першим європейцем у 21 столітті, який не забив три пенальті на великих турнірах. Окрім Євро-2016, Кріштіану також не зумів забити на ЧС-2018 проти Ірану (1:1).

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp