Реал з Луніним переміг Челсі з Мудриком

Корреспондент.net,  7 серпня 2024, 10:17
💬 0
👁 2635

Мадридський і лондонський суперклуби провели товариський матч під час підготовчого турне США.

Реал виявився сильнішим за Челсі у товариському матчі, який було зіграно в США. Команди зіграли під егідою Soccer Champions Tour.

Мадридці перемогли 2:1. Всі голи у цій грі були забиті ще до перерви. У першому таймі у Реала забили Лукас Васкес та Браїм Діас, а потім у Челсі відзначився Ноні Мадуеке.

Український воротар Реала Андрій Лунін з'явився на полі в другому таймі, замінивши Тібо Куртуа. Мудрик, у свою чергу, вийшов на заміну на 58 хвилині.

Голкіпер декілька разів рятував Реал від пропущеного голу, своєю чергою Мудрик зробив сольний прохід центром, але потім пробив сильно вище воріт.