Красивий гол Роналду приніс Аль-Насру перемогу

Корреспондент.net,  28 серпня 2024, 10:49
💬 0
👁 3427

Португальський форвард забив і зробив асист, а його клуб вперше переміг у чемпіонаті Саудівської Аравії цього сезону.

Аль-Наср здобув свою першу перемогу у чемпіонаті Саудівської Аравії цього сезону. Сталося це у другому турі першості, у матчі проти Аль-Фейхи.

Кріштіану Роналду з партнерами пішли вперед з перших хвилин матчу, голкіперу господарів довелося продемонструвати всю свою майстерність. Однак вже на п'ятій хвилині гри рахунок було відкрито Кріштіану віддав пас Талісці, який і відкрив рахунок.

А ще до кінця першого тайму Роналду зумів відзначитися самостійно. На 45+10 хвилині португалець отримав нагоду пробити зі штрафного, удар вийшов сильним і точним - 0:2. Як виявилось саме цей м'яч став переможним у матчі.

У другій половині спочатку Брозович забив третій м'яч, потім господарі один відіграли, а в компенсований час Таліска поставив крапку зі штрафного.