Реал здолав Бетіс завдяки дублю Мбаппе

Корреспондент.net,  2 вересня 2024, 09:20
💬 0
👁 1667

Зірковий французький нападаючий став головним творцем перемоги мадридського клубу у чемпіонаті.

Мадридський Реал приймав Бетіс у рамках четвертого туру Ла Ліги, і здобув непросту перемогу над суперником.

Більше за інших цього вечора старався Кіліан Мбаппе. Француз постійно намагався забити, але заважали то захисники, то воротар.

Відзначитись у воротах севільців нападаючий зміг лише у другому таймі, однак зробив це одразу двічі.

На 67-й після крутого пасу Вальверде п'ятою Мбаппе вийшов на рандеву з кіпером і забив свій перший гол у Ла Лізі. А ще за кілька хвилин пенальті дозволив французу записати на свій рахунок дубль.

Володіння м'ячем: 59% - 41%

Реал Мадрид: Куртуа - Менді (Фран Гарсія, 65), Рюдігер, Мілітао, Карвахаль - Себальос (Браїм Діас, 65), Тчуамені, Вальверде, Вінісіус Жуніор, Родріго (Ендрік, 89) - Мбаппе (Модріч, 84).

Бетіс: Руй Сілва - Перро, Натан, Льоренте, Сабалі - Вільям Карвалью (Кардозо, 57), Рока, Форнальс (Лосада, 83), Санчес (Діао, 72), Еззальзулі (Хуанмі, 83) - Руїбаль (Роке, 57).

Тим часом Жирона, за яку виступає Віктор Циганков, у четвертому турі здобула гостьову перемогу над Севільєю 2:0. Український півзахисник відіграв перший тайм, утім у перерві був замінений.

Севілья - Жирона 0:2

Голи: Мартін, 41, Руїс (пен), 73

xG: 0.73 - 1.87

Удари: 12 - 9

Удари в площину воріт: 5 - 4

Володіння м'ячем: 42% - 58%

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp