Мудрик допоміг Челсі перемогти Гент в Лізі конференцій

Корреспондент.net,  4 жовтня 2024, 10:33
💬 0
👁 1665

Лондонський клуб впевнено розібрався з першим суперником на старті єврокубкового турніру.

Стартував третій за престижністю єврокубковий турнір - Ліга конференцій. Свій перший матч провів і головний фаворит на перемогу - Челсі.

Лондонці вдома приймали бельгійський Гент і впевнено перемогли 4:2. Господарі вийшли вперед на перших хвилинах поєдинку. Голом відзначився Ренату Вейга, а автором гольової на португальця став Михайло Мудрик.

В першому таймі глядачі більше голів не побачили, але вже після перерви команди видали гольову феєрію, забивши ще п'ять разів.

У підсумку гра завершилась легкою перемогою Челсі 4:2.

Ліга конференцій. 2 тур. 3 жовтня

Челсі - Гент - 4:2

Голи: Вейга, 12, Нету, 46, Нкунку, 63, Дьюсбері-Холл, 70 – Ватанабе, 50, Гендельман, 90.

Челсі: Йоргенсен, Бадьяшиль, Адарабіойо, Дісасі, Вейга, Дьюсбері-Холл, Казадеї, Мудрик, Жоау Фелікс, Нету (Джордж, 80), Нкунку (Гіу, 80)

Гент: Руф, Торунаріга, Ватанабе, Мітрович, Браун, Гамбор (Самуаз, 89), Делорж (Гандельман, 78), Іто, Фадіга (Тіагу Араужу, 64), Сардес (Кумс, 78), Гудьонсен (Дін, 64).

Нагадаємо, Динамо поступилося на виїзді Гоффенгайму у матчі Ліги Європи. Після двох турів у киян жодного очка та жодного забитого голу.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp