Динамо обіграло Кривбас і одноосібно очолило УПЛ

Корреспондент.net,  7 жовтня 2024, 09:19
💬 0
👁 552

Київський клуб, у важкому протистоянні, зумів вдома перемогти суперників з Кривого Рога.

Динамо знову очолило турнірну таблицю УПЛ, тепер одноосібно. Це сталося після матчів дев'ятого туру Прем'єр-ліги.

Команда Олександра Шоковського напередодні перемогла Кривбас з рахунком 2:1, в свою чергу Олександрія, яка до цього поділяла першу сходинку з киянами, за день до того втратила очки у грі проти Руха 1:1.

Усі голи у поєдинку в столиці України опоненти забили в першому таймі. Динамо відкрило рахунок уже на п'ятій хвилині, коли Валентин Рубчинський, завершуючи в дотик простріл з правого флангу, влучив у захисника, але сам же вдало зіграв на добиванні.

А подвоїти перевагу "біло-сині" змогли до середини тайму. Денис Кузик зіграв у своїй штрафній рукою - кияни отримали право на пенальті, який реалізував Віталій Буяльський.

Відіграти один м'яч гостям вдалося завдяки автоголу перед самою перервою. Тарас Міхавко після подачі зі штрафного з лівого флангу зрізав м'яч у власні ворота.

Динамо набрало 22 очки і йде першим, Кривбас із 11 балами займає восьму позицію.