iSport.ua,  21 жовтня 2024, 20:00
💬 0
👁 318

Протистояння команд завершилося мінімальною перемогою "зелено-білих".

У понеділок, 21 жовтня, у заключному матчі десятого туру української Прем'єр-ліги відбулося перше в історії львівське дербі, в якому Рух приймав Карпати.

Переможцями із протистояння вийшли підопічні Владислава Лупашка, які здолали суперника з мінімальною перевагою 1:0.

Перший тайм пройшов без особливо небезпечних моментів та ударів, а єдине влучення Карпат у ворота перед перервою, як виявилося, стало визначальним для всього поєдинку. На 43-й хвилині Денис Мірошниченко навісив зі штрафного, а Жан Педросо головою відправив м'яч у сітку.

Під кінець тайму суперники ще влаштували штовханину, за підсумками якої арбітр видав по одному попередженню представникам обох команд.

ФК Рух

У другій половині зустрічі Рух діяв активніше і перевершив суперника статистично у володінні й ударах, але не зміг перетворити свою перевагу у результат. Після навісу від Віталія Романа "зелено-білим" допомогла стійка воріт, а удари Іллі Квасниці на добиванні, Євгена Пастуха після подачі кутового та Марка Сапуги цілі не досягли.

На даний момент Рух із 13 очками йде на сьомому рядку турнірної таблиці УПЛ. Карпати із 12 балами розташувалися на одну позицію нижче.