Півзахисник Роми оцінив матч із Динамо

iSport.ua,  25 жовтня 2024, 15:28
💬 0
👁 317

Гравець римської команди прокоментував перемогу над киянами у поєдинку Ліги Європи.

Півзахисник Роми Томмазо Бальданці поділився враженнями від перемоги над Динамо у матчі третього туру основного етапу Ліги Європи.

На думку гравця, його команда могла обіграти суперника і переконливіше, ніж 1:0.

"Я думаю, що ми провели чудовий матч проти Динамо. Ми могли забити більше голів, могли закрити гру раніше, ще в першому таймі. Навіть у другому ми впоралися добре в кінці гри. Ми можемо радіти, тому що нам потрібні були три очки, і ми їх узяли.

Ми добре рухалися, як просив нас тренер. Артем дуже добре зіграв та подарував нам цю радість, ми щасливі. Думаю, ми могли забити раніше, але те, що нам вдалося не пропустити на останніх хвилинах, як це було з Атлетіком, безсумнівно свідчить, що це менталітет, над яким ми працюємо", - наводить слова Бальданці TMW з посиланням на Sky.