НБА визнала помилку та змінила рахунок матчу Портленд - Голден Стейт

iSport.ua,  26 жовтня 2024, 10:22
💬 0
👁 1497

Розгромна перемога "воїнів" стала на рівно одне очко переконливішою.

У ніч на четвер, 24 жовтня, у першій грі нового регулярного сезону НБА Голден Стейт на виїзді знищив Портленд із рахунком 139:104.

Але через кілька днів рахунок цього поєдинку було офіційно змінено.

Як повідомляє ESPN, ліга визнала, що помилково не було зараховано успішний штрафний кидок Де'Ентоні Мелтона, який гравець Ворріорз закинув за дві хвилини до кінця третьої чверті.

З якоїсь невідомої причини успішний кидок був зареєстрований як промах. У зв'язку з цим НБА виправила цю помилку, змінивши рахунок з 139:104 на 140:104.

Цікаво, що таким чином Голден Стейт провів свій четвертий стартовий матч сезону, в якому команда набрала 140+ очок.

Ворріорз набрали 162 очки (рекорд НБА) у стартовій грі проти Денвера в 1990 році. До цього під назвою Сан-Франциско Ворріорз франшиза закинула 144 очки Сіетлу (1967 рік) і 140 очок - Детройту (1962 рік).

Портленд зі свого боку встановив антирекорд франшизи, пропустивши найбільшу кількість очок у стартовій грі.

Команда Чонсі Біллапса перевершила "досягнення" своїх попередників, коли Трейл Блейзерс пропустили 129 очок від Клівленда в 1974 році, коли в лізі ще не було триочкових. Такий рахунок був зафіксований завдяки чотирьом овертаймам.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp