Олександрія обіграла Інгулець і знову вийшла на перше місце в УПЛ

👁 640

Команда Руслана Ротаня залишиться там щонайменше до матчу Динамо та Шахтаря.

У суботу, 26 жовтня, програму одинадцятого туру Української Прем'єр-ліги підхопили Олександрія та Інгулець.

Практично всі найцікавіші події відбулися по ходу першого тайму.

На 17-й хвилині Артем Шабанов головою скинув м'яч на дальню штангу після подачі зі штрафного. Безерра також ударом головою в дотик вразив дальній кут воріт суперника.

Але всього через чотири хвилини гості відновили паритет. Це Олександру П'ятову вдався удар зльоту з гострого кута.

Незабаром команда Руслана Ротаня знову вийшла вперед, коли Дмитро Мишньов потужним ударом із відскоком від поперечини вколотив м'яч у сітку.

У середині другого тайму суддя призначив пенальті у ворота Інгульця за гру рукою. Але Олексій Паламарчук у третьому матчі поспіль відбив 11-метровий удар, який у цьому випадку виконував Олександр Філіппов.

Це не завадило Олександрії перемогти з рахунком 2:1 і вийти на перше місце таблиці чемпіонату України, обійшовши Динамо на одне очко. У неділю, 27 жовтня, кияни намагатимуться повернутися на вершину за підсумками зустрічі з Шахтарем.

Інгулець зі свого боку продовжує посідати останню сходинку таблиці, маючи лише п'ять очок - стільки ж і в Оболоні, яка ще має гру з Карпатами.