Зоря з рекордом Будківського та шаленим ударом Яцика обіграла Лівий Берег

iSport.ua,  27 жовтня 2024, 15:12
💬 0
👁 625

Луганська команда в гостях впоралася із суперником, забивши по голу у кожному з таймів.

У неділю, 27 жовтня, Лівий Берег приймав на своєму полі Зорю у матчі 11-го туру української Прем'єр-ліги.

Команда Младена Бартуловича зуміла здолати одного з аутсайдерів чемпіонату, здобувши перемогу з рахунком 2:0.

ФК Лівий Берег

Перевагу в один м'яч Зоря змогла забезпечити собі лише у компенсований до першого тайму час завдяки пенальті. Після спірного епізоду та надзвичайно тривалої консультації з VAR щодо контакту Андрія Якиміва з Пилипом Будківським у штрафному киян суддя все ж вказав на "позначку". Сам Будківський пенальті реалізував і став бомбардиром-рекордсменом луганської команди в УПЛ.

На початку другої половини зустрічі Зоря подвоїла перевагу після розкішного дальнього удару метрів з 30-ти від Олександра Яцика.

До кінця матчу господарі поля намагалися, проте відквитати хоча б один м'яч їм не вдалося.

Зоря, набравши 15 очок, посідає сьоме місце у турнірній таблиці УПЛ. Лівий Берег із вісьмома балами розташувався на 14-й позиції.