Баварія відігралася на Бохумі за ганебну поразку Барселоні у Лізі чемпіонів

iSport.ua,  27 жовтня 2024, 18:35
💬 0
👁 824

Мюнхенці трохи реабілітувалися після катастрофи посеред тижня.

На Воновія Рурштадіоні завершився матч восьмого туру німецької Бундесліги, в якому Бохум приймав Баварію.

Гості явно були в поганому настрої після провалу в грі Ліги чемпіонів проти Барселони (1:4). Тож господарі поля виявилися жертвою, на якій "ротен" сповна відігралися.

До середини першого тайму команда Венсана Компані мала перевагу у два голи, завдяки результативним ударам Майкла Олісе та Джамала Мусіали.

А після перерви ще три гравці відзначилися у воротах Бохума: Гаррі Кейн довів рахунок до розгромного, Лерой Сане доповнив побиття, а крапку в матчі поставив Кінгслі Коман.

Баварія продовжує ділити з РБ Лейпцигом перше місце таблиці, маючи 20 очок. Бохум продовжує бути найгіршою командою чемпіонату з одним балом в активі.