РФ окупувала два села на Донеччині - DeepState

Текст:  , 9 серпня 2025, 04:52
💬 0
👁 3911

Окупаційні війська просунулися поблизу Верхньокам'янського, Новоспаського, Никанорівки, у Воскресенці, Зеленому Гаю та Торецьку.

 
Російські війська захопили два населені пункти в Донецькій області і просунулися на низці інших напрямків регіону. Про це в ніч на 9 серпня повідомив аналітичний проєкт DeepState.
 
Згідно з даними військових аналітиків, ворог встановив контроль над Новохатським і Толстим, а також здійснив прорив поблизу Верхньокам’янського, Новоспаського, Никанорівки, у Воскресенці, Зеленому Гаю і Торецьку.
 
 
 
Нагадаємо, українські аналітики DeepState 7 серпня повідомили про просування російських військ у Серебрянському лісі та проникнення в тил позицій Сил Оборони України, що стало результатом пошуку ворогом слабких місць в обороні.
 
Раніше повідомлялося, що у другій половині липня російські окупаційні війська знизили інтенсивність штурмових дій.
 
 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

ТЕГИ: Россия Донецкая область оккупация ВСУ