У РФ заборонили імпорт терміналів Starlink

Текст:  , 1 травня 2026, 10:51
💬 0
👁 1449

Заборона на ввезення Starlink була введена на тлі посилення контролю за інтернетом у Росії.

Уряд РФ запровадив заборону на ввезення в країну засобів прийому та передачі сигналу від іноземних супутників зв'язку, включаючи термінали Starlink. Про це повідомляє The Moscow Times.

"Забороняється ввезення в РФ радіоелектронних засобів, призначених для передачі та (або) прийому радіохвиль від космічних об'єктів зв'язку (супутників зв'язку, у тому числі подвійного призначення) іноземних держав, за переліком згідно з додатком, які не мають рішення державної комісії з радіочастот про виділення смуг радіочастот", - йдеться в документі, поширеному пресслужбою уряду.

Як повідомляється, заборона на ввезення Starlink була введена на тлі посилення контролю за інтернетом у Росії.

Як відомо, з травня 2025 року російська влада почала відключати мобільний інтернет під приводом боротьби з українськими безпілотниками - "шатдауни" торкнулися понад 60 регіонів.

За даними Top10VPN, у 2025 році такі відключення торкнулися практично всіх жителів країни, а їхня загальна тривалість склала 37 166 годин. 26 квітня стало відомо, що доступ абонентів до глобальної мережі почали обмежувати мобільні оператори.

Раніше повідомлялося, що в Росії підвищують потужність обладнання для блокування інтернету

Нагадаємо, мобільного зв'язку кілька днів не буде в Москві через парад до 9 травня.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

ТЕГИ: Россия интернет Импорт