Два супертанкери Китаю пройшли Ормузькою протокою
Текст:
Алена Шевчук,
20 травня 2026, 10:36
💬
0
👁
1029
Це відбулося на тлі оптимістичних заяв Сполучених Штатів Америки про близькість угоди з Іраном.
Два китайські супертанкери з 4 млн барелів іракської нафти пройшли через Ормузьку протоку вперше за тривалий час. Про це повідомляє Reuters у середу, 20 травня.
Подія сталася на тлі оптимістичних заяв президента США Дональда Трампа та віцепрезидента США Джей Ді Венса про близькість угоди з Іраном.
Зазначається, що супертанкери Yuan Gui Yang і Ocean Lily з 4 млн барелів іракської нафти вийшли через протоку іранським маршрутом.
Нагадаємо, Трамп заявив, що війна закінчиться "дуже швидко", і повідомив, що відклав заплановану військову атаку США по Ірану після звернення лідерів Катару, Саудівської Аравії та ОАЕ.
Віцепрезидент Венс заявив, що США знаходяться в "досить хорошій позиції". Він визнав складність переговорів через розкол в іранському керівництві.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp