Дніпро під ударом балістики, є поранені
Всі постраждалі перебувають у стані середньої тяжкості. Лікарі надають необхідну меддопомогу.
Російські загарбники атакували місто Дніпро балістичними ракетами. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа в Телеграм у четвер, 18 червня.
"Ворог завдав ударів по Дніпру. Пошкоджене приватне підприємство. Попередньо, дістали поранень четверо людей", – написав він.
Пізніше Ганжа додав, що всі четверо постраждалих госпіталізовані. Це жінки 46 та 48 років, чоловіки – 38 та 41 років.
Всі вони у стані середньої тяжкості. Лікарі надають необхідну меддопомогу, – поінформував посадовець.
Перед цим Повітряні сили ЗСУ попередили про загрозу ударів балістичними ракетами по Дніпру. В місті пролунало кілька вибухів.
Нагадаємо, у ніч на 18 червня Росія запустила по Україні сім ракет Іскандер-М і 239 дронів. Сили ППО знешкодили більшість ворожих цілей. Підтверджено влучання двох ракет і 26 ударних безпілотників у дев’яти точках, а також падіння уламків ще на семи локаціях.
Генштаб розповів про ураження на Московському НПЗ
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp